Pszczyna, ulica Rybnicka 15
Poniedziałek - Piątek 08:00-17:00 Sobota 09:00-13:00
32 210 35 89

O firmie

Salon okien i drzwi

Firma MIC powstała 1999 roku, a co za tym idzie od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie sprzedaży stolarki okiennej PCV, stolarki aluminiowej, drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. W swoim asortymencie posiadamy również, rolety, moskitiery, parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne.
Wykonujemy montaże naszych produktów dodatkowo zajmujemy się fachowym doradztwem związanym z zakresem naszych usług. Nieustannie się rozwijamy i dążymy do tego, aby jakość naszych produktów oraz usług sprostała wymaganiom naszych klientów.
Nasza Firma jest oficjalnym  dystrybutorem produktów firmy
Eko Okna S.A największego oraz najbardziej prężnie działającego producenta stolarki okiennej w Polsce.
 
Obok salonu okien i drzwi znajdziecie Państwo również salon firan i zasłon. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bardzo rozbudowany asortyment wysokogatunkowych produktów, takich jak firany metrażowe, firany gotowe, firany szyte na wymiar, zasłony gotowe.
Profesjonalna pracownia krawiecka realizuje wszelkie zamówienia pod wymiar i specyfikacje naszego Klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu – mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie
 
Nasza Firma ciągle się rozwija i dąży do jak najlepszego sprostania wymagań naszych klientów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,  oraz odwiedzin naszej firmy w Pszczynie przy ul. Rybnickiej 15.

Salon firan i zasłon

Obok salonu okien i drzwi znajdziecie Państwo również salon firan i zasłon.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bardzo rozbudowany asortyment wysokogatunkowych produktów, takich jak firany metrażowe, firany gotowefirany szyte na wymiarzasłony gotowe. 

Profesjonalna  pracownia krawiecka realizuje wszelkie zamówienia pod wymiar i specyfikacje naszego Klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu – mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Salon Firan i Zasłon

Zapraszamy

Publiée par SALON FIRAN MIC sur Lundi 25 mars 2019

Napisz do nas i zapoznaj się z najbardziej kompleksową ofertą produktową na rynku.